Шановні клієнти!

Сьогодні ми пропонуємо Вам чорну  смородину, вирощену нами на полях Волині.

Продукція садівництва – плоди та ягоди – завжди відігравали важливу роль в забезпеченні населення вітамінними продуктами. Цінність цієї продукції постійно зростає, зважаючи на погіршення екологічної ситуації та поглиблені наукові дослідження в сфері раціонального харчування людини.

Для порівняння: світове виробництво ягід чорної смородини – біля 500 тис. тон в рік, а загальна площа посадок смородини в Україні складає всього 5 тис. гектарів, а загальне щорічне виробництво складає від 20 до 30 тис. тон в рік.

Садівництво і ягідництво на Волині ніколи не були пріоритетними у сільськогосподарському виробництві. Але останніми роками все більше підприємств різної форми власності проявляють інтерес до цієї галузі. Сьогодні на Волині вирощують у промислових масштабах яблука, малину, суницю, смородину,лохину. Досвід і кращі технології переймаються переважно у сусідніх країнах Європи. І хоч обсяги вирощеної продукції поки що далеко не задовольняють попит, усе ж садівництво і ягідництво мають у нас перспективи.

Тому Компанія «Україна Голд Сад» вибрала цей напрямок розвитку сільського господарства, а саме вирощування різних сортів чорної смородини. Дане господарство займає досить вигідне адміністративно-економічне положення – воно розташоване в с. Старовойтове Любомльського району Волинської області, в 3 км від державного кордону України с Польщею ( КПП Ягодин), а також в 2 км від залізниці.

В 2012 році було закуплено та посаджено 360 тис саджанців смородини 3 сортів, таких як : Софіївська, Вернісаж, Юбілейна Копаня. В результаті чого площа засадженої смородиною земельної ділянки склала 60 га . В 2013 році підприємством «Україна  Голд сад» було посаджено ще 373,7 тис саджанців , в тому числі із власного розсаднику 55,7 тис шт. В результаті трудової діяльності в 2013 році було засаджено 60,86 га. Всього станом на 01.06.2014 року площа засаджена смородиною складає 120,86 га.

У найближчих планах ми бачимо вдосконалення структури компанії, розвиток технічної і технологічної бази підприємства. Посилена увага буде приділятися вивченню і використанню нових сортів ягід смородини.

 Стиль, методи і якість роботи склали нашій компанії репутацію стабільної та успішної організації, що працює на високому рівні цивілізованого аграрного бізнесу. Ми впевнені, що зможемо стати надійним партнером для вітчизняних і зарубіжних компаній, що мають потреби в якісному постачанні ягід.